"قهر دنباله دار"

زمانی که خسته بودم از این همه بی عدالتی موجود در جامعه

زمانی که خسته بودم از این همه محدودیت های دینی که خود قانونگذار دینی به آن عمل نمی کند

زمانی که خسته بودم از این همه لابی بازی و پارتی بازی در مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز و آزمونهای استخدامی 

زمانی که خسته بودم از این همه به کسی و تنهایی خودم در جامعه

زمانی که خسته بودم از این همه بدبیاری های خودم

زمانی که خسته بودم از این همه بی توجهی پدرهای جامعه به منِ موگلی

زمانی که خسته بودم از این همه بی لیاقتی و بی کفایتی بزرگترها که برای من مشکل درست کرده بود

زمانی که خسته بودم از این همه دشمنی های احمقانه و بچه گانه بزرگترها

و

زمانی که خسته بودم از این همه چیز و خیلی چیزهای دیگه .

که یکباره اینترنت هم چند روز قطع شد

فکر کردم که تا کجا باید این همه مشکلات، بدبیاری، بی عدالتی، بی توجهی و بی مسئولیتی را تحمل کرد. تصمیم گرفتم برای یکبار هم شده سهم خودم را در حذف خیلی چیزها و خیلی کس ها انجام بدهم .

و انجامش دادم .

چون خسته بودم از بی عدالتی سازمان سنجش، وزارت علوم و عیئت علمی دانشگاهها در پذیرش دانشجو در مقطع دکتری، تصمیم گرفتم قهر کنم و قهر کردم و امسال کنکور دکتری نیمه متمرکز شرکت نکردم چون با این همه بی عدالتی در پذیرش دانشجو قهر کرده ام.

چون خسته بودم و هستم از بزرگترهای بی فکر و بی مسئولیت جامعه، از بزرگترهای حکومتی گرفته تا مردم عادی جامعه، تصمیم گرفتم با همه بزرگترها قهر کنم.

به همین دلیل اکنون که نامزدهای انتخابات مجلس در حال ثبت نام هستند، من قهر کرده ام و دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نخواهم کرد و شروع قهر خویش را از اسفند شروع می کنم .

"یک قهر دنباله دار"  

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها